А ла гер ком а ла гер
Гра «командно-тактичне єдиноборство «А ла гер ком а ла гер
(«на війні, як на війні»)»

АНОТАЦІЯ ГРИ «КОМАНДНО-ТАКТИЧНЕ ЄДИНОБОРСТВО «А ЛА ГЕР КОМ А ЛА ГЕР («НА ВІЙНІ ЯК НА ВІЙНІ»)» і САЙТУ ДО ДАНОЇ ГРИ

 

Гра «командно-тактичне єдиноборство «А ла гер ком а ла гер («на війні, як на війні») — логічна гра двох суперників (двох команд суперників), які ведуть змагання в певній черговості на (8х8) -клітчаному полі, і, по своєму задуму, роблять по черзі, визначені правилами справжньої Гри, пересування членів своїх команд, що імітують Воїнів на Полі бою, щоб позиційно заблокувати Командира Противника.

Гра класифікується відносно наступних категорій, наприклад одні з них:

·        Рівень театралізації Гри:

o    спорт

o    театралізоване шоу з елементами спорту

·         :

o    логічна без анімації Гра:

a.    віртуальна (у режимі он-лайн на схематичному віртуальному комп'ютерному Полі бою)

b.    віртуальна з відео- аудіо-супроводом (у режимі он-лайн на схематичному віртуальному комп'ютерному Полі бою)

с.    віртуально-ландшафтна (у режимі он-лайн при переміщенні Гравцем (Командиром команди) визначених своїх фігур на схематичному віртуальному комп'ютерному Полі бою (8х8) кожна дія цих умовних фігур Воїнів синхронно дублюється на іншому полі з природним ландшафтом (полігон, футбольне поле, спортмайданчик, спортзал і теж розділеному 8х8 кліток) у вигляді переміщень Воїнів – реальних людей - на ландшафтному Полі бою і ведення ними рукопашних боїв і інших контактів між собою;

o    логічна анімаційна Гра:

a.    віртуальна (у режимі он-лайн на схематичному віртуальному комп'ютерному Полі бою з дублюванням процесу гри на анімаційному віртуальному Полі бою);

b.    віртуально-ландшафтна (у режимі он-лайн при переміщенні Гравцем (Командиром команди) визначених своїх фігур на схематичному віртуальному комп'ютерному Полі бою (8х8) кожна дія цих умовних фігур Воїнів синхронно дублюється на інших полях, а саме: - з дублюванням процесу Гри на анімаційному віртуальному Полі бою; - з дублюванням процесу Гри на полі з природним ландшафтом (полігон, футбольне поле, спортмайданчик, спортзал і теж розділеному 8х8 кліток) у вигляді переміщень Воїнів – реальних людей - на ландшафтному Полі бою і ведення ними рукопашних боїв і інших контактів між собою;

·         Прикладна спрямованість Гри:

o    загальновійськова

o    спецназівська

o    обивательська

o    дитяча

Гра поєднує в собі елементи мистецтва логіки, науки, спорту, інтернеттехнологій, вистави (шоу), що театралізується, анімації, документального і ігрового теле- і кінематографа.

Розташування Воїнів на схемному Полі бою на початку Гри:Воїни кожної з двох команд (не менше 21 персони): Польовий Штаб (Командир, писар-каптенармус), диверсійно-штурмова група - ДШГ (Командир ДШГ, диверсант-штурмовик, диверсант-агент), обозна група (Капелан, Кавалерист, Маркитанка), Офіцер морської піхоти, Ад'ютант, романтична пара (Кавалергард, Пані), Офіцер піхоти, Піхотинці – 8 персон. Додатково, до складу команди може вводитися Воїн – Канонір і ряд інших Воїнів.

Варіанти Сценарію Гри дозволяють її учасникам вибрати певні прийоми бойових мистецтв, якими вони завдадуть поразки Воїнам команди-противника, а також, в якій історичній уніформі і з яким музичним, шумовим і мовним супроводом беруть участь в бойових діях Воїни (від первіснообщинного устрою до нинішніх днів).

Детальніше ознайомитися з основними положеннями Сценарію Гри, стати учасником Гри або її глядачем можуть користувачі інтернету-порталу «Гра «командно-тактичне єдиноборство «А ла гер ком а ла гер» («на війні як на війні») »» (надалі Сайт Гри), реєструється на нім. До послуг користувачів Сайту Гри пропонуються, також, і інші сервіси даного сайту. Сайт Гри знаходитися в постійній активній розробці, можлива тимчасова відсутність ряду сервісів сайту.ВХІД НА САЙТ

E-mail (Логін):
Пароль:
Реєстрація

СТАТИСТИКА

Гра «командно-тактичне єдиноборство «А ла гер ком а ла гер («на війні, як на війні»)» — логічна гра двох гравців від команд суперників, учасники яких ведуть поєдинки в певній черговості, що поєднує в собі елементи мистецтва логіки, науки, спорту, вистави, що театралізується (шоу). Назва бере від самої суті Гри і крилатого виразу французькою мовою «A la guerre comme a la guerre».».

Гра розвиває розуміння тлінності людського буття і роль самосвідомості Гравця в самозбереженні себе як індивідуума в екстремальних ситуаціях. У Гравця активно виробляється розуміння необхідності володіння ним методів самозахисту, зміцнення своєї фізичної витривалості.

Тактичні прийоми ведення Гри:

- віроломний напад;

- захват окремих плацдармів поля Гри і концентрація на них ударних угрупувань;

- флангові наступальні операції, фронтальні прориви;

- розвідувальні і відволікаючі удари малими групами;

- ведення успішних боїв на конкретних позиціях конкретними Воїнами;

- диверсійна діяльність;

- передислокація Воїнів і Штабу;

- заманювання Противника в пастки;

- бої, що вимотують основні сили Противника;

- введення в Гру Воїнів резерву;

- обмін полоненими;

- формування ударних груп з «штрафників»;

- оголошення Противникові ультиматумів капітуляції;

- тимчасове перемир'я.


Гра вперше презентована на Яворівськом полігоні (Україна) під час військових навчань НАТО Rapid Trident-2011 (Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 34291 від 29.07.2010 року)

© MUASSAK